Wybór Platformy

StartWybór Platformy

Wybór platformy telewizyjnej możemy przeprowadzić w oparciu o oferty programowe, funkcjonalności tunerów w oferowanym zestawie np. nagrywanie filmów i programów na twardym dysku oraz usług dodatkowych takich jak np. Wideo na życzenie.

Aktualne oferty oraz promocje warto na bieżąco śledzić na stronach poszczególnych platform cyfrowych.

CYFROWY POLSAT

Cyfrowa platforma satelitarna oferująca pakiety dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników. Największy pakiet zawiera w sobie aż 141 kanałów, w tym 44 HD, z możliwością skorzystania z Multiroomu HD, przy niewielkiej, miesięcznej dopłacie.

nc

NC+

NC+ jest platformą powstałą w wyniku fuzji wcześniejszych platform n oraz Cyfra+. Dogodne pakiety pozwalają na połączenie platformy nc+ z CANAL+ lub dobrania telewizji z dostępem do Internetu. Największy pakiet zawiera w sobie 140 kanałów, w tym 62 HD. Ponadto istnieje możliwość skorzystania z Multiroomu przez pewien okres za darmo.

orange tv

ORANGE TV

Cyfrowa platforma satelitarna Orange TV oferuje aż 89 kanałów, w tym 23 HD. Zaletą tej platformy jest przede wszystkim możliwość dostępu zarówno do telewizji, jak i również Internetu. Wszystko to, przy wykorzystaniu modemu livebox orange.

tnk

TNK

Użytkownicy Telewizji na Kartę cenią sobie, że nie muszą podpisywać żadnych umów abonamentowych. Dzięki dostępności 77 kanałów, w tym 24 HD, telewidzowie sami decydują kiedy i co chcą oglądać, nie musząc płacić za niepotrzebne programy.

dvb-t

TELEWIZJA DVB-T

Naziemna telewizja cyfrowa DVB-T, która skutecznie i optymalnie zastępuje analogową telewizję już od 2013 roku, pozwala na uzyskiwanie lepszych obrazów oraz dźwięków, przy tak dużej liczbie kanałów, jakimi dysponuje przeciętny użytkownik w Europie. Oprócz odbioru kanałów, istnieje także możliwość skorzystania z innych ciekawych komponentów, takich jak przewodnik lub usługi interaktywne.

Montaż i Ustawianie Anten Wrocław i Okolice