Wieszanie Telewizorów

StartWieszanie Telewizorów

Specjalizujemy się w profesjonalnym montażu uchwytów do telewizorów. Działamy u osób prywatnych, a także na specjale zamówienia firm oraz instytucji użytku publicznego. Montowane uchwyty dopasowujemy odpowiednio do takich urządzeń jak monitory bądź telewizory PLASMA, LED oraz LCD. Wykonujemy realizacje, które mieszczą się w standardach, jak i również mieszczą się w ramach indywidualnych projektów, wyróżniające się wysokim stopniem zaawansowania. Współpracujemy na bazie renomowanego sprzętu zapewniającego skupienie się na optymalnych parametrach urządzenia, dzięki czemu unikamy jakichkolwiek błędów montażowych.

Zakładamy uchwyty z możliwością regulacji w pionie, poziomie lub z pełną regulacją. W ten sposób dbamy o to, by nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z rozwiązań, które sami zamówili lub zostały zrealizowane za naszą sugestią. Dlatego uchwyty zakładane są nie tylko na ścianach, ale również wedle życzenia – na sufitach.

Podczas instalowania wybranych uchwytów do urządzeń, dokładamy wszelkich starań, by zachować ostatecznie pełną estetykę w przewodach wizyjnych, ukrywając je, jednocześnie skupiając w jednym miejscu.

Na każdą wykonaną pracę, Klienci otrzymują od nas gwarancję. Jesteśmy przekonani, że zrealizowany montaż uchwytów do telewizorów bądź monitorów, w pełni Państwa zadowoli, a także spełni wszystkie oczekiwania. W przypadku bardziej skomplikowanych projektów, służymy swoim doświadczeniem, a także doradztwem, w celu znalezienia jak najbardziej optymalnego rozwiązania.

Montaż Wieszanie Telewizorów

Montaż i Ustawianie Anten Wrocław i Okolice